Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Facebook-ról történő végleges...

Facebook-ról történő végleges leiratkozás - hogyan?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Haha! Üdv a klubban!

Sajnos ilyet már nem lehet! Jól megszoptad, mi?


Én is ezzel a problémával néztem szembe nem rég és egy kis keresgélés után megtaláltam a megoldást.

A rohadt facebookon nem lehet már csak úgy törölni a fókod, de ha felfüggeszted és 2 hétig egyáltalán nem használod, akkor automatikusan törlődik. Ezt úgy kell érteni, hogy nem jelentkezel be FB-ra, a különböző holnapokon nem lájkolsz, stb. Valahol a beállítások mélyén jól el van dugva a fiók felfüggesztésének lehetősége, keresd meg.

2011. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha valakinek tele van a hócipője azzal, hogy csupa szeretetből nem engednek az utunkra, az alábbi link segítségével törölheti véglegesen a Facebook fiókját:

[link]


forrás: [link]


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Elsa válasza:

Köszi a jó linket a törlésre !

Tapasztalatom, hogy a gmail is hasonlóképpen "ragaszkodós" típus... De van link annak törlésére is :)

2011. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Elsa válasza:
Kedves emailküldő, mondom VAN linkem a gmail törlésére. Köszönöm.
2011. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Nincs az annyira eldugva!! profilon belül a fiók beállításaiban van, fiók felfüggesztése! :))
2011. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Milyen két hét?

Fél évig fel volt az én oldalam függeszve, mégis vissza tudtam lépni. Most újra felfüggesztettem. Egy hónapja. Remélem nem fog el megint a kísértés.

2011. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Qupido válasza:
2012. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!