Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudom a samsung s...

Hogyan tudom a samsung s gt5230 -as telefonomon megcsinálni a másik témát?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=yOPPU3Meo_0&feature=related

a linken látható témát hogyan lehet a telefonra feltelepíteni mert normális infót sehol nem találtam. Valami frissités dolgot kell csinálni de fogalmam nincs h mit és hol vagy hogyan mert nincs leírás.


2011. ápr. 22. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel kell tenni egy másik szomiben ki vannak cserélve az ikonok. A youtube-on találsz videót arról, hogy hogyan tudod megcsinálni. Ráadásul magyar a videó és a leírásban benne vannak a szükséges programokhoz a linkek.
2011. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
esetleg linket tudsz küldeni??
2011. ápr. 23. 08:25
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=7dMXOf94RtU

mondom csak keresni kell a youtube-on.

2011. ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és visszarakni az eredetit hogyan lehet?? am köszi felraktam csak visszacsinálni hogyan lehet?
2011. ápr. 23. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, csak keresni kell egy gyári szoftvert. Ezzel csak akkor szokott gond lenni ha szolgáltatói szoftver volt rajta mert azokat elég nehéz fellelni a neten.
2011. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és azt miből lehet tudni h szolgáltatói szoftver volt rajta vagy a firmwarnek melyik verziója volt fent??
2011. ápr. 23. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha szolgáltatói a teló akkor elég logikus, hogy szolgáltatói szoftver volt rajta.

Az eredeti szoftver verzióját már nem fogod megtudni.

2011. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!