Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyit keresnek a programozók?

Mennyit keresnek a programozók?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm 2éve fejezte be az egyetemet, és most havi 600ezret keres. Ez reális, vagy csak szerencséje volt?
2011. máj. 9. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
nettó vagy bruttó, és itthon v nyugaton? itthon nettóban már nagyon szép összeg, viszont külföldön bruttóként meg pl nagyon kevés is... de pl itthon bruttóban ez teljesen elképzelhető, valszeg nem tömegnyelvet tanult, és abban is elég pro, úgy meg simán
2011. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

itthon, bruttóban

C nyelveket tanult

2011. máj. 9. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem is reális, én 2007-ben végeztem, most nettó 450 körül keresek.
2011. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A felvi.hu statisztikái szerint egy kezdő programozó átlagkeresete 400 000Ft
2011. máj. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én jelenleg programtervező BSC-t végzek és utána szeretnék majd MSC-t is végezni, ami igazán érdekel az az összetett webes rendszerek fejlesztése, már jelenleg is több éves tapasztalatom van HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript, Jquery terén. Úgy néztem, hogy ilyen tudással eléggé sok álláslehetőség van, ezeken a helyeken milyen fizetésre lehet számítani?
2011. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

05-10 09:37 -nak:

Ezzel a tudassal nem tul sokat, dunat lehet rekeszteni ilyen tudassal rendelekzo emberekkel.

2011. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
400 és 4000 ft órabér között :-D
2011. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!