Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PPT-t (és PPS-t) készítettem,...

PPT-t (és PPS-t) készítettem, zenét tettem alá, rendesen működik. EMIL-ben elküldtem, de a zene nem ment el, némán működött. Hogyan "köthetném" hozzá a zenét?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
az a zene amit "alá teszel" CSAK WAV hang-fájl lehet, egyébb nem (pl. mp3, ogg, stb)
2011. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hangok hozzáadása (PPT-2007)

[link]


[link]


E-mailben küldte el a bemutatót, és a címzett azt állítja, hogy a hangok nem játszhatók le: A hangfájlok csatolva (csatolt objektum: Egy forrásfájlban létrehozott objektum, melyet egy célfájlba illeszt be úgy, hogy a két fájl közötti kapcsolatot megtartja. Amikor a forrásfájlt frissíti, a célfájlban lévő csatolt objektum is frissíthető.) vannak, és nem beágyazva (beágyazott objektum: Egy forrásfájlban található információ (objektum), melyet a célfájlba ágyaznak. Beágyazás után az objektum a célfájl részévé válik. A beágyazott objektum adatainak változása megjelenik a célfájlban is.), így a hangfájlokat el kell küldeni a bemutatóval együtt. Másolja a hangfájlokat abba a mappába, amelyben a bemutató található, majd használja az Előkészítés CD-hez szolgáltatást a hivatkozások frissítésére és a társított fájlok csomagolására.

[link]

2011. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hang-fájl (Wav) beszúrása (beépítése a PPT/PPS-be)


[link]

2011. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!