Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 700 ft/óra fizetés kezdő c++...

700 ft/óra fizetés kezdő c++ programozónak jónak számít?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 13:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Diákmunkában(!) C++ programozás alja 850 Ft/óra, de inkább 1000 Ft/óra. Az rohadtul kevés.
2011. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én fele annyiért dolgoztam Diák ként, egy gyárban betanított munkás ként! Neked programozó szakmával még kezdőként is többet kell kérned!
2011. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem fogadd el, diákmunkának megfelel, az önéletrajzban jól fog mutatni. Ha nincs más akkor ez is jobb mint a semmi vagy mint mondjuk az 1000 Ft-os órabér nem szakmai jellegű munkáért. Ebből később profitálhatsz. Annak idején én is úgy jöttem ki az egyetemről, hogy már volt 2.5 év munkatapasztalatom, a válság kellős közepén diplomáztam, mégis kaptam állást 13 napon belül, és ez főleg annak volt köszönhető, hogy már volt munkatapasztalatom.
2011. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Diakmunka es nincs tapasztalatod?

Tokmind1 mennyit fizetnek, csak fogadd el.

Ha a penz miatt utasitod vissza, rosszabbul jarsz hosszu tavon. Amit az elottem levo irt, kovetkezo munkahelyen mar eleve tobbet kerhetsz mert van(!!) tapasztalatod. Persze akkor meg nem sok, de ahogy egyre tobb lesz, egyre tobbet fogsz erni..

2012. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!