Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit kell tudni egy játékprogra...

Mit kell tudni egy játékprogramozónak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok itt hogy hogy ül le pl 1 ember játékot készíteni. Mit kell tudni hozzá? Jó tudom ez nem így működik hogy na jóvan hnap leülök azt csinálok egy Crysis 2őt, meg tudom hogy csoportosan csinálják stb... Arra gondolok hogy miket kell tudni ahhoz hogy el lehessen helyezkedni egy ilyen cégnél és hogy nem e késő még nekem. 21 éves vok.
2011. máj. 24. 21:04
1 2
 11/11 Grimmpeace válasza:
A kor nem számít, a lehetőségeket kell keresni. Ha 21 évesen nincs olyan komoly tapasztalatod programozás, grafika terén, akkor lehet elkezdeni tanulni, ha nagyon fogékony vagy rá. De sok egyéb tevékenység van, amivel el lehet helyezkedni. Jó példa erre "Ghostclawer", aki 30egynehány évesen válaszolt egy hirdetésre, és az Age of Mythologi storyboard leadere lett pár héten belül, ő szerkesztette a scenariokat és a küldetéseket rakta össze. Később pedig, amikor 1-2 év elteltével már otthonosabban mozgott a szakmában, csatlakozott egy fejlesztőcsapat új játékához, és ma ő a World of Warcraft lead designere. Az eredeti végzettsége szociológus és phd tengerbiológus.
2011. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!