Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehetséges 32bites op. Rendsze...

Lehetséges 32bites op. Rendszerbôl 64-est csinálni? Mondjuk úgy, hogy windows fájlokat módosítani, vagy eleve a telepítô cd-t módosítani, mert van egy-két 64-bites cuccom, de nincs 64-bites op. Rendszerem.

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 16:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is netezni kell, csak szerettem volna kipróbálni, hogy mennyivel lenne gyorsabb a gép, és mennyivel mennek gyorsabban a játékok. Amúgy miért van az hogy a Windows 7 Ultimate-on jobban mennek a cuccok, és gyorsabb a gép, mint Windows XP SP3-al? Mindkettô 32bit-es
2011. jún. 7. 11:41
 12/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, Megkerdezhetem, hogy hany eves is vagy, egeszen pontosan?
2011. jún. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Amúgy egy tuti tipp, Tőlem csak neked.


Ha a processorod nem támogatja a 64-bit-es számításokat, akkor bizony cseszheted az egészet.... ;)


Nem fog a gépedre felmenni az OS.

2011. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
17 vagyok. A procim: AMD Sempron 3200+ 1.81 GHz, x86+x64. Amúgy a kb. 8-10 op.rendszerembôl van egy, ami 64bit-es, csak sajna Linux-os Ubuntu 9.10 64bit. Azért szereztem, mert 64bit-es, csakhogy nagyon szar a menüje, a rendszere, a mûködése, keveset tud, mindent a netrôl kell megszerezni, stb.
2011. jún. 8. 10:08
 15/21 anonim ***** válasza:

9.10? frissítsd.

egyébként, igen, az új verzió is a netről tölti le a programokat (mint ahogy bármelyik másik op.rsz.-ben tennéd)

2011. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 realMesos ***** válasza:
Teljesen máshogy van összetéve a két op rendszer. Közük sincs egymáshoz annyira. Ezt persze te nem látod de máshogy müködik. ja amúgy meg nem sokkal gyorsabb a 64-es //saját tapasztalat elég gyors a 32-e s is
2011. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 realMesos ***** válasza:
még az előző oldalhoz ahol azt írtad hogy mi a külömbség az XP meg a 7 között és kizárt hogy 10 oprendszered van mert nem hiszem hogy 1 millát 17 évesen gépekre költöttél de még ha csak HDD t cserélsz akkor is 360k legalább és akkor még meg se vetted az Os-eket ami plusszz 100k
2011. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

10 op.rendszerhez miért kéne 1 millát gépre kiadni? nem foglalnak azért olyan sokat az op.rendszerek, főleg ha nincs telerakva programokkal/fájlokkal

(virtualpc-vel vagy grub-bal sima ügy :D )

2011. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az op.rendszereket a netrôl vakarták össze (fekán), amit én lemásoltam (mind iso volt). Mindez ingyen. Op.rendszerek: Ubuntu, Vista, Eternity Xp, Daytona 2008, Windows 7 Ultimate, Win. Xp SP3 standard, és az SP3-as XP-bôl néhány enyhén módosított példány. Jó mi?
2011. jún. 10. 22:46
 20/21 anonim ***** válasza:

Na, fussunk neki megegyszer.


Szoval van 5 oprendszered......


Ubuntu, Vista, XP, 2008 meg Win7.


Mert ugye a mokolt XP verziok nem szamitanak teljesen uj oprendszernek..... Es amugy nem jo, hogy ennyi fekete lopott cuccod van.... Na, de mindegy is.


Igen a processzorod tamogatja. Kerjel valakitol kolcson, mert a sok baromsagnak amiket ossze hordtal, semmi koze nincs a 32 bitesbol 64 bitesre alakitasnak. Egyreszt, ez alapbol egy no-go. Szoval telepito CD nelkul nem fog menni. tnerrotelj egy 64 biteset vagy valami, es akkor majd boldog lehetsz.

2011. jún. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!