Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet letiltani, aktiváln...

Hogy lehet letiltani, aktiválni egy textboxot? (c#)

Figyelt kérdés

Annyit szeretnék csinálni, hogy a formon van 8 db textbox, de ebből 7-et letiltottam. Azt szeretném, hogy mikor az elsőbe ír a felhasználó valamit, akkor a második aktiválódik, mikor a másodikba ír akkor a 3. aktiválódik és így tovább. A propertiesben le tudom tiltani az "enable" résznél, de feloldani nem tudom, hogy kell. Gondolom, az első textbox, részében, kell egy if-et nyomni, és a feltétel az lenen, hogy

ha(textbox1.text!="")

akkor

{

És ide nem tudom mit kéne írni, hogy melyik függvénnyel aktiválhatom, a második szövegtobozt.

}


Előre köszönöm.


2011. jún. 15. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig ugyanúgy kell feloldani:

textbox1.Enabled = true;

2011. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
áhhhá :) megvana megoldás :) én barom, az első textboxot akartam feloldani mikor az már fel volt oldva :) köszönöm :)
2011. jún. 15. 10:11
 3/3 Maloney válasza:
Egy ősi szokás, ami szinte mindig bevállt, ahányszor ilyen problémám volt! Fogj a kezedbe egy kést, törj ketté vele egy veréb fartollát, majd dugd a seggedbe, állj négykézlábra és mondd 3szor azt hogy I-Á, I-Á, I-Á :)
2011. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!