Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudok megtanulni...

Hogyan tudok megtanulni scriptelni?

Figyelt kérdés
Üdv!Egyáltalán nem értek az ilyesmihez,egy sort nem tudok megírni,örülnék neki,ha olyan emberek akiknek sok a szabad idejük adnának egy msn címet és mindent részletesen elmagyaráznának,stb,vagy adnátok egy oldal címet,ahol RÉSZLETESEN a legalapabb dolgokat is leírják,és légyszi ne az oldal címét mondjátok hanem már annak a résznek linkeljétek a címét,amiben részletesen le van írva,köszi.
2011. jún. 17. 16:30
 1/8 Cvitamin ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy mi az a "scriptelés".
2011. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen scriptet akarsz?

- shell

- perl

- python

- ruby

- pl/sql

stb.

2011. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kicsit kifejetnéd hogy pontosan mit akarsz megtanulni?
2011. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elnézést mindenkitől,elfelejtettem leírni,hogy Gta San Andreas Multiplayer szervert szeretnék scriptelni.

Bocsi még egyszer.

2011. jún. 17. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Pawno
2011. jún. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Google a barátod :)
2011. jún. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi,de kifejezetten kértem,hogy vagy pontos linket adjatok,vagy itt írjátok le...

Google tudom hogy a barátom,de nem akarok olyan oldalra tévedni,azért itt kérdezem.

2011. jún. 18. 09:59
 8/8 anonim ***** válasza:

A pawno a C nyelvhez hasonlítható, tehát az után böngéssz. Amúgy informatika szakos iskolába tanítanak C-t C++-t vagy C#-ot, nem tudom pontosan, de ott sem azt tanítják hogy hogy kell SAMP-ba mozgó objektumokat csinálni...

[link]

ha jó angolos vagy sokat segíthet.


Ja és ez még fontos, attól még nem lesz valaki scripter hogy más weblapokból összemásolt kódokból csinál valamit, ha saját kútfőből írja akkor már igen.


Ha valami érdekel még nyugodtan írhatsz privátot is. Mostanában nem nagyon játszok, de évekig toltam, és nem egy saját szerverem volt.

2011. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!