Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire kerül a Unity 3D...

Mennyire kerül a Unity 3D nevü softver iPhone-ra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

[link] Válaszd ki, hogy melyiket akarod ;)


Aúgy szerintem ha még nem kezdtél bele akkor az UDK-t használd, sokkal jobb és ingyenes + iPhonera is feleszthezsz

2011. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy ott a Shiva3D is:

[link]


Igaz nem ingyenes,az ingyenes verziót csak tesztelésre és tanulásra lehet használni szóval amit csinálsz ingyen sem teheted közzé..De az alap csomag iszonyat olcsó például Unity-hez viszonyítva (169 euro) és több platformra lehet vele fejleszteni:


Windows,MacOS,Linux,iPhone,iPad,Android,Web böngésző.

Web böngésző esetén a Unity-hez hasonlóan egy "playert" használ ami szintén elérhető Windows-ra MacOS-re és Linux-ra.

És a fejlesztő környezet hamarosan jön MacOS-re és Linux-ra is..


Szóval totál cross platformos engine és nagyon jól optimalizált.Linuxon például elképesztően jól futnak a Shiva3D játékok ami ritkaság számba megy:)

Szerintem nagyon frankó engine,csak *úrva nehéz kódolni rá.Már vagy 6x neki futottam és egyszerűen nem értem hogy kell scriptelni:P


Nekem nagyon tetszik,csak várok valami szájbarágos beginner script tutorial-ra,mert ami jelenleg elérhető (Shiva Book) az valami eszméletlen zavaros számomra.

Egyszerűen nem tudok egyről a kettőre jutni vele,de csak ajánlani tudom xD

2011. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!