Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozásról könyv? Mit...

Programozásról könyv? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit beletanulni a programozásba h köv tanévben mikor kezdjük tanulni könnyű dolgom legyen.

Mit ajánlotok? bármien könyv érdekel(KEZDŐKNEK! 0%-ról indulok:D)

Ha minden igez delphi-vel vagy c-vel kezdünk, de olyan könyv is érdekelne ami csak a programozásról átlalánosságban..az alapjai..stb..


2011. jún. 21. 11:10
 1/3 anonim válasza:

ez egy nagyon tuti jegyzet:

[link]

2011. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát c# hoz én magam is használom a c# 2008 c. könyvet. Ez egy Tantusz könyv, utánna tudsz nézni a panemtantusz.hu-n

és ott a könyvbéli példákat le is tudod tölteni, persze csak a könyvben szereplő kóddal. Remélem segít.

2011. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Programozzunk Turbo Pascal nyelven. Kezdőknek és középhaladóknak írták, az alapoktól indít, és elég jó könyv, én is ebből tanultam a Turbo Pascal-t.

Azt írtad, ha minden igaz Delphivel vagy c-vel kezdünk de 1: a Delphi Pascalos tapasztalatokat kíván ha jól tudom. 2: a c és a c++ sokkal egyszerűbb ha már tanultál Pascal-t és jól is megy.

Szóval szerintem Pascal-lal lenne érdemes kezdened, az a legjobb tanulónyelv.

2012. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!