Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan csináljam? Most vettem...

Hogyan csináljam? Most vettem egy Dell Inspiron N5010.

Figyelt kérdés
Nem észlel semmiféle hálozatot, egyszóval szerintem nem működik a wi-fi je. akkár hogy nézem nem tud csatlakozni vezeték nélkülihez, csak vezetékesen. HELP!HELP!!
2011. jún. 23. 08:36
 1/3 bix ***** válasza:
olvasd el a manualt. ha nincs fizikai gomb vagy csúszka amivel be tudod kapcsolni a wifit, akkor is le van írva mit kéne csinálni hogy be tudd konfigurálni. lehet hogy saját progit használ csatlakozáshoz, és akkor a win beépített nem fog wifit találni...
2011. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
F2 vagy FN+F2, nekem driver nélkül is ment/megy
2011. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

N5110-zel volt nekem ugyan ez két hete. Drivert leszedtem a Dell oldaláról(Google-->Dell driver) és jó lett. Beállítod, hogy milyen géped van, aztán ott kidobja, hogy mihez milyen driver kell. Network fülnél keress neked valót.

Nálam probléma volt, hogy akármit akartam letölteni, csak a DellDriverDownloadManager-t kínálta fel, ami gondolom egy olyan program ami elvielg segít a drivereket leszedni. Na ez nálam szart sem ért. A dell oldalán megnézed a dirver nevét, verziószámát, vagy valami ilyesmit, beírod googleba és az első között kínálja fel azt a drivert, ami neked kell. Letöltöd, install és van net.

2011. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!