Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » ASP. Net treenode-ra kattintás...

ASP. Net treenode-ra kattintást hogyan?

Figyelt kérdés

Azt akarom elérni,hogyha rákattintok egy TreeViewban valamelyik node-ra, akkor annak legyen egy gyereke.Az új elem nevét szövegdobozba lehet beírni, ez talán nem is olyan fontos.Ezt az egészet a SelectedNodeChanged eventtel próbáltam megoldani, neten többen is ezt javasolták, de ez nem az igazi.A probléma hogy egy elemnek egymás után nem tudok egynél több elemet adni.Ez szerintem azért van, mivel nem változik meg a választott node,csak újratöltődik az oldal.Azt is róbáltam, hogy Page_Loadnál megnézem hogy van-e választott elem, és ha van, akkor az kapja a gyereket.Ez sem az igazi, szerintem ugyan az a gond,mivel ha az oldalt más miatt töltöm újra,pl rákattintottam egy gombra aminek nincs köze a treeviewhoz, akkor is létrejön az új node, pedig nem kéne neki.

Mint ahogy az kiderül,webfejlesztésben járatlan vagyok,jól jön a segítség.Előre is köszi!


2011. júl. 4. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:

próbáld így:


protected void TreeView1_SelectedNodeChanged(object sender, EventArgs e)

{

var tree = (TreeView) sender;

tree.SelectedNode.ChildNodes.Add(new TreeNode("textbox1szovege", Guid.NewGuid().ToString()));

tree.SelectedNode.Expand();

tree.SelectedNode.Selected = false;

}

2011. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!