Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki hozzáértő tudna abban...

Valaki hozzáértő tudna abban segíteni, hogy mi az a minimum apple sz. Gép amivel már lehet iphone-ra fejleszteni? MOst kezdtem el programozást tanulni, a spórolt pénzem elment a tanfolyamra, de?

Figyelt kérdés

....később ugye be kell ruházni egy valamilyen mac-re, mert ugye csak

azon lehet fejleszteni. Nagyon érdekel a mobilprogramozás, ezzel fogok majd fogalkozni, de még nagyon az elején vagyok, de kicsit költséges belevágni. Néztem használtan is, de nem tudom, hogy mi a minimum követelmény egy géptől a fejlesztéshez.:S


Plusz szeptembertől keresek programozás magántanárt Budapesten (sulival beszívtam mert drága, de az oktatás a béka segge alatt.össz spórolt pénz viszont befizetve:-( ). C,C++,C#-hoz ténylegesen értő személyt keresek!!Nem háznál szeretném, hanem vmi kávézóban,mekiben pl. Árról, ha véletlenül lenne jelentkező megeggyeznénk.


Előre is koszi!


2011. júl. 18. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
na de ha valami kávézőba meg mindenhol akarod az még drágább lesz... és ha még úgysincs olyan tudásod miért akarsz gépet?
2011. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert lenne dragabb?

Meg nem akarok gepet csak kb anyagilag tudni h mire szamitsak

2011. júl. 26. 08:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy minek neked c#, ha macre object-c vel lehet csak? :D

Amúgy meg magántanár, meg ilyen fizetős sulik nem érnek semmit, ha meg csak papír miatt csinálod akkor megértem. Veszel egy könyvet és gondolkozol. Más nem kell.( jó a google azért elengedhetetlen :D )

2011. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És a kávéházi programozás szerintem nem a legjobb ötlet, mivel nem igazán fognak neked xcode-ot felpakolni, bár biztos van aki kis többletköltségért felrakja.
2011. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Érdemi fejlesztéshez olyan gép kell neked amin el tudod futtatni az éppen aktuális legújabb operációs rendszert, ami most a Lion.

Ahhoz pedig egy C2D-s min 2 gb ramos mac kell. Ilyet használtan 80-90től kapni, főleg first gen macbookokat, vagy white iMaceket.

Én pár napja vettem meg több hónap vágyakozás után a vadiúj Macbook Air-emet, 95%ban programozási indíttatásból. Én is most tanulom csak a nyelvet.

Ha gondolod írj privátot a kérdéseiddel.

2011. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a konkretumokat!:-)irnék privit de nincs olyan opcio a kommentednel!

A tobbieknek:igen a sulit a papir miatt is kezdtem el meg h valaki elmagyarazza.tudom h objective c kell iprogramozashoz,de a suliban a C csalad tagjait tanuljuk.

2011. aug. 17. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!