Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Licence kódot honnan tudnám...

Licence kódot honnan tudnám letölteni vagy megszerezni?

Figyelt kérdés
van egy Hp530as laptopom és vírust kapott és én véletlen nem karanténba tettem hanem kikapcsoltam és utánna már nem lehetett bekapcsolni csak annyit ír ki hogy 25 számjegyű licenckód kell hozzá tudna valaki segíteni windows xp van rajta
2011. szept. 4. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A Windows lecenc kódja? Felfordítod a gépet, talpán lévő hologramos címkén találod.
2011. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj csak ezzel hogy nem úgy van rátéve a windows xp érted nem a laptopomon nincsen ilyen hologramos bigyó ez itt a nagy gond
2011. szept. 6. 13:32
 3/4 ejbenjaro ***** válasza:
Finoman szólva nem hallottam még olyat, hogy vírusirtás után újra kellene regisztrálni a Windowst. Nem lehet, hogy ez egy olyan vírus, ami lekódolja a lemezed egy részét, vagy egészét, és ilyenformán pénzt akar kizsarolni tőled a kódért amivel feloldhatod dolgot? (létezik ilyen ugyanis) Én első körben leszednék egy CD-ről futtatható vírusirtót és arról indítva a gépet kiirtanám a vírusokat.
2011. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem igazán értek az igazán a számítógéphez ezen téren de leírom mi hogyan történ és van ha ezzel tudna valaki segíteni.


Szóval húgom mikroSDkártyáját tettem be és a laptopom egyből vírust jelzett és én hirtelen nem tudtam mit tegyek vagy is nem kapcsoltam egyből és ki X-tem és utána kikapcsoltam a laptopomat mert mielőtt elmennék itthonról kikapcsolom mert egyszer már majdnem kigyulladt vagy mi na de nem ez a lényeg aztán mikor este be kapcsoltam volna akkor elkezdett tölteni azt utána kiírt valamit hülye szöveget hogy ezt nyomd le meg azt de aztán nem jöttbe semmi ugyan úgy töltötte meg megjelenítette azt a szöveget.Párom úgy látta hogy újratelepíti de aztán kérte ezt a 25 számjegyből álló kódot csak egy a bibi hogy nem gyárilag van rajta az windows xp ezt nem tudom hogy ki és hogyan csinálta én így kaptam meg hogy minden van rajta ennyi.Segítene valaki nekem mert a laptopomon kellene folytatnom a munkám és tanulok is rajta ezért lenne nagyon fontos hogy kész legyen

2011. szept. 10. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!