Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Be sem kapcsolódik a laptop,...

Be sem kapcsolódik a laptop, valamit jól elcsesztem :- ( Segítene valaki?

Figyelt kérdés
2 meghajtóból a C sajnos teljesen megtelt, mivel azt nem tudtam beállítani, hogy filmnézéskor (online-filmek.hu) ne oda menjenek a dolgok. Végső elkeseredésemben, amikor már minden a C-re, és összevissza sípolgatott, hogy már csak 32 mb szabad van rajta, összetömörítettem az egész meghajtót. Gondoltam ebből nem lehet nagy gond. De mégis lett.. bekapcsoláskor egy fekete háttér fogad ezzel a felirattal: "FQGBI is compressed_Press Ctrl Alt Enter to restart" már ezerszer próbáltam a restartot, ugyanezt írta ki, be se lépett a rendszerbe. Segítsetek kérlek, szükségem van a laptopomra a tanulmányaimhoz :-( Köszönöm előre
2011. szept. 5. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy teli meghajtót nem szabad tömöríteni,mert nem is tudja végrehajtani. Ahhoz bizonyos szabad terület kell. Próbáld újraindítani a gépet, és közben nyomogasd az F8-as billentyűt. Ha bejön az indítómenü, akkor válaszd a legutolsó helyes működést, ha nem jó, akkor a csökkentett módot és így próbálgass végig mindent. Ha már semmi nem segít, akkor tedd bele a telepítő CD-t, és válaszd a javítást. Persze megint nem tudni, hogy milyen rendszered van. Jellemző, hogy nem ezzel kezdik a segítségkérést, holott ez az egyik legfontosabb adat.
2011. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
Telepítsd újra, és legközelebb ne tömöríts ész nélkül.
2011. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Win7-em van, de máris megpróbálom, amit első válaszoló javasolt. Bp, igazad van, sajnos a tanulságot én is levontam a történtekből.. :(
2011. szept. 5. 20:01
 4/8 A kérdező kommentje:

F8-ra csak sípol, F2-t (setup) és F12-t (boot device selection menu) tudok nyomni

melyiken tudnám csökkentett módban elindítani?

2011. szept. 5. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, hogy particiót kell törölnöd. Próbáld újratelepíteni a windowst.
2011. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány merevlemez van a gépedben?
2011. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

2 van

újratelepíteni? uh :((

mit jelent az a "particio"?

2011. szept. 5. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:

A partíció a merevlemez egy önálló logikai egysége, amely fájlrendszer tárolására alkalmas. Ahhoz, hogy egy merevlemezt használni tudjunk, legalább egy formázott partíciót kell tartalmaznia. Átvéve: a Wikipédiából

Ha két merevlemez van a gépben, és mind a kettőn van rendszer, akkor indítsd el azt a rendszert, amelyik azon a partición van, amibe nem piszkáltál bele, és próbáld meg arról kijavítani. Ha viszont nincs rajta rendszer, akkor tegyél rá egyet.

2011. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!