Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet átállítani a...

Hogyan lehet átállítani a BIOS-ban azt, hogy ne a Windows-t indítsa el, hanem a DVD/CD olvasóban lévő lemezt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 15:57
 1/6 Argloss ***** válasza:

Nem ártana tudni, hogy milyen BIOS-ról van szó. Esetlen amikor bekapcsolod nincs kiírva egy külön gomb a BOOT menühöz??

Ha nincs, akkor valami olyasmit keress, hogy First Boot Device...

2011. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, én nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, de én ezt találtam: AMIBIOS NEW SETUP UTILITY - VERSION 3.31a
2011. szept. 18. 16:40
 3/6 vagyokakilehetek ***** válasza:

bekapcsolod a gépet. megjelenő feliratok bla bla bla...nyomsz egy DEL gombot hogy a BIOS-ba tudj lépni.


a BIOS menüben lépj a kurzor /nyíl/ billentyűkkel a BOOT menübe. ott tudod beállítani a Boot Device Priority résznél.


tessék itt e leírása a menünek. 27. oldal a BOOT részt taglalja

[link]

2011. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vagyokakilehetek ***** válasza:

de lehet az F2 billentyűt kell nyomni DEL helyett


""

BIOS Setup Utility

This section explains how to use the BIOS Setup Utility to configure your system.

The Flash Memory on the motherboard stores the BIOS Setup Utility. You may run the

BIOS Setup Utility when you start up the computer. Please press <F2> during the

Power-On-Self-Test (POST) to enter the BIOS Setup Utility, otherwise, POST

continues with its test routines.

""


próbáld ki ezzel is ha a DEL nem jó

2011. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom, remélem, sikerülni fog:)
2011. szept. 18. 17:11
 6/6 anonim válasza:

Talan ez is segit:mas mas bioszok vannak ezert rögtön az elejen nyomkodd a DELETE gombot hogy elöjöjjön a biosz,de mas biosznal lehet meg F1,DELLETE,F2 az elsö lapon irja alul hogy melyikel lephetsz be.aztan a bootolas fömenüt kell keresni ott meg bealitod hyogy elsönek a

CDROMM

HARDISK

DISABLED

ez lene a sorrend a diskek között akkor az inditas a cd rombol kezdödik es istalasz

de van hogy le is kell ütni hogy ugymaradjon a bealitas

ez is különbözö,biosz szerintlehet.de altalaban f10 .ok

vagy enter,valahol meg csak ugy hagyok es jo lessz.tehat azt adod meg a bioszban hogy mikbol legyen az inditas elöször cd röl vagy c diszkröl ha mar ben van a windows viszza alitod c re diszkre.

2016. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!