Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Dev c++ sakktábla segít valaki?

Dev c++ sakktábla segít valaki?

Figyelt kérdés

Kezdő szinten vagyok programozó és az volt a "házi", hogy rajzoljunk sakktáblát a 178 176 ascii kódokkal. Én egy olyan megoldásra gondoltam, hogy txt-be kiirom és fopennel beolvasom, csak hogy tovább? :>

.

.

.

FILE*sak=fopen(sakktabla.txt);

printf(továbbhogykell?:) );


2011. okt. 6. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Én leprogramoznám a sakktáblát.


Ha fopen-el csinálod akkor

[link]

2011. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

dev c++ :D:D

▓░ így kell kinéznie.. :D

2011. okt. 6. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Én meg ilyen megoldásra gondoltam, egyszerűbb megcsinálni mint elmagyarázni, olyan nevetségesen egyszerű, gondolkodni sem nagyon kell. Legközelebb nem csinálom meg. Persze csinálhatod fopen-el ha, bonyolultabban akarod megcsinálni, de ahhoz elő kell állítani megfelelő txt file-t is.


[link]


Remélem ez ötletül szolgál az esetleges későbbi feladatok megoldására.

2011. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 _Jessy_ ***** válasza:
programozd le. kiíratás váltogatva, megfelelő helyeken sorvégejellel
2011. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, meg probálom mindjárt, az hogy számodra nevetségesen egyszerű számomra meg rohadt nehéz.:D:D most "programozok" előszőr jóformán, szóval se C se pedig pascal nem járt a kezem alatt..
2011. okt. 6. 21:34
 6/9 A kérdező kommentje:
a másik pedig hogy még se for se semmilyen más ciklust nem vettünk még szóval alapalapalap megoldás kell :>
2011. okt. 6. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:

"a másik pedig hogy még se for se semmilyen más ciklust nem vettünk még szóval alapalapalap megoldás kell :>"

Te jó ég :-O :-O Ha szabad megkérdezni ez milyen iskola? 1000 bocs de ez akkor nagyon dedós szint :D

Útmutatásként:

printf("%c",178); 178-as ASCII kódú karaktert azaz ▓ karaktert írja ki.

printf("\n"); sortörést csinál

2011. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem sértegetésből írtam amit írtam, bocsi, mindenki 1x kezdő. Csak én nem kezdők között vagyok, azt sem tudom már milyen ennyire kezdőnek lenni.
2011. okt. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kezdő vagyok még csak pár nagyon egyszerű dolgot tudok.

De szerintem ez a mondat már a nagyképűségnek a csúcsa "Csak én nem kezdők között vagyok, azt sem tudom már milyen ennyire kezdőnek lenni."

2012. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!