Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A mérnök informatikus programo...

A mérnök informatikus programozó vagy inkább rendszergazda?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 15:21
1 2
 11/20 Golan Trevize ***** válasza:

"Cisco CCNA rendszergazda"


hülyeség.

a CCNA nem rendszergazda (system administrator) minősítés, hanem hálózati technikusi.

2012. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ccna nem,igazad van de aki ciscos az rendszergazda! a ccna csak típus
2012. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Golan Trevize ***** válasza:

a hálózati szakember nem rendszergazda.

a rendszergazda nem hálózati szakember.

még ha van átfedés a kettő között, akkor sem.

2012. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen megvagyok elégedve a Ciscoval ellehet vele helyezkedni nyugodtan normálisan,ha van mellé esetleg egy diploma akkor már király vagy,vagy esetleg egy webfejlesztő,jó pénzt keresnek ezek
2012. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Rendszergazda miért nem hálózati szakember? hát pont hogy az... hálózatot karbantartja
2012. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Golan Trevize ***** válasza:
nem. aki a hálózatot karbantartja, az a network administrator.
2012. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"Rendszergazda miért nem hálózati szakember? hát pont hogy az... hálózatot karbantartja"


Az, hogy valaki UTP-ket dugdos be switch-ekbe, meg beprogramoz 1-2 routert, esetleg ért kicsit valami szerver oprendszerhez, még nagyon messze van hálózati szakembertől. Ez egy karbantartó.

Aki tervezi a hálózatot: Na AZ a szakember.

2012. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ciscon ezt is tanulod..tervezéstől a kivitelezésig,ha esetleg ismered az esettanulmányát az első szemeszternek pont ez a téma :)
2012. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Telepíti, konfigurálja a különböző hálózati eszközöket (hálózati kapcsoló, útvonalválasztó, tűzfal, átjáró, stb. ) a felsőbb szakmai vezető vagy mérnök által elkészített rendszertervek alapján"


Erről ennyit. Tényleg nem kötözködés, meg hát értem én, hogy mindenki próbálja kicsit nagyobbnak mutatni a szaktudását, mint amilyen valójában, de maradjunk a meg a valóság talaján.

Egy 2 éves Cisco tanfolyamtól még nem leszel mérnök.

2012. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Na ennek alapján meg még én is titulálhatnám magam hálózati szakembernek, mert egyetemen az első két szemeszter anyaga nagyrészt le volt adva hálózatok tantárgyból, de tudom, hogy ez még édeskevés ahhoz, hogy hálózatokat tervezzek.

Nem is foglalkozok ilyesmivel :D

2012. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!