Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeretnék programozni androidr...

Janee91 kérdése:

Szeretnék programozni androidra merre induljak?

Figyelt kérdés

Kevéske ismeretek pascal html php szóval nagyjából értem h hogyan is működnek a dolgok nem abszolút kezdő szint.

Tanuljuk meg a Java programozást 24 óra alatt könyv megvan kezdésnek gondolom megfelelő és tovább?


2011. okt. 19. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az Android nem kezdőknek való nyelv. A pascal, html, php kevés ehhez. Először szerintem c++-al kéne kezdeni, aztán java utána android. Mondjuk a java éppen ki is hagyható, de egy erős c++ nagyon nem árt.
2011. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A pascal php ismereteket azért írtam h van valami fogalmam.A java kihagyható???????? 10 ből 8 helyen a javát írják android nyelvhez...... és nekem csak android kellene mivel nem programozó akarok lenni fejben 5-10 nyelvel, hanem szimplán androidra írni alkalmazásokat (egyszerűeket nem angry birds szinten :))
2011. okt. 20. 09:57
 3/5 sas15 ***** válasza:
100%

először is az első hozzászólónak:

az android nem egy nyelv hanem egy linux disztribúció

másodszor az androidra írt programok java-ban íródtak, és libeket lehet c++-ban írni

kérdező:

jól írtad kezdésnek jó a könyv, és utána el lehet kezdeni androidra fejleszteni

a legjobb ha megnézed az sdk-ban az examples mappát

az sdk-t letölteni innen tudod:

[link]

itt lesz még 1-2 hasznos infó számodra:)

2011. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszöntem a segítséget!

Bár ha lenne még pár dolog h majd a könyv után hogyan tovább ill. valami ajánlások miként lehet kivitelezni dolgokat stb.... Magyar nyelvű írások előnyben angol is megy de nem annyira jól h szakdolgokat olvassak :)

2011. okt. 20. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
sas15, pont ezt akartam írni :D
2011. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!