Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki tud segíteni az Eclipse...

Valaki tud segíteni az Eclipse programmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Akármikor próbálom telepíteni ezt a hibajelentést adja: [link]


Pedig már feltettem mind a kettőt.


2011. nov. 4. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy kell a JAVA Runtime Environment, hogy telepítve legyen. Ezen felül, valószínű, hozzá kell adnod az elérési útját a "Vezérlőpult/Rendszer/Speciális/Környezeti változók" menüpont alatt.

Ezen felül szerintem kell a JDK is. Kár, hogy régen használtam, de utána járok, ha érdekel még a dolog és nem oldódott meg.

2011. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link] - egy kis leírás, remélhetőleg hasznos lesz, én nem ez alapján telepítettem anno, de úgy látom, azok vannak benne, amiket én is csináltam.

Nekem JAVA-hoz kellett.

2011. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. És azt esetleg nem tudod ,hogy win 7 alatt megy-e?
2011. nov. 4. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg ugyanez a módszere.

[link]

Lehet, a Path-ba kell beírni az elérési útvonalat, mintha nekem úgy működött volna.

[link]

Ezzel a Path-ba való beírással légy nagyon óvatos!

Ne törölj ki semmit onnan! Az a Windowsod nem megfelelő működéséhez vezethet.


A legvégére írd be a JDK elérési útját ";" legyen az előtte levő bejegyzés, és a JDK útvonala között. a bin mappájára kell, hogy mutasson az útvonal.


Ez nekem így néz ki:

valamilyen útvonal;C:\Program Files\Java\jdk1.6.0_26\bin

(persze, ha máshová telepítetted, akkor azt kell megadni.)


Nem tudom, nekem miért van itt a pathban benne, nem emlékszem, hogy ezen a Windows telepítésemen használtam volna olyat, amihez ez kellett volna.

2011. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!