Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Még nem csináltam ilyet, de...

Még nem csináltam ilyet, de lehetséges?

Figyelt kérdés
Csak le akarok egyszerűsíteni pár dolgot, és az kellene, hogy egy pár darab html fájlt összefűzni egy *.exe-be, ahol a fő fájl nyitódik meg és abból folytathatok mindent.
2011. nov. 8. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
ezt nem lehet.
2011. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antimod ***** válasza:
Autorun.exe-vel meg lehet oldani, hogy a böngésződ megnyissa a html-t. Régebben sok CD-ről indítható telepítőprogram működött így.
2011. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na ez most tökokos volt. Erre nem is gondoltam. Köszi :) Ment a zöldség.
2011. nov. 8. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:

ahhoz nem kell exe hogy megnyiss egy html-t, bat fájl is elég hozzá, de hogy fűz össze több html-t .exébe??

és mi értelme van?


ilyen marhaságot még nem hallottam

2011. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan hülyéknek csinálok html alapú dokumentációt, akik képtelenek az exe fájlon kívűl másra kattintani. Az hogy mire kell, az amúgy is egyéni dolog, a kérdésre kell választ adni, nem rinyálni mint egy kislány.
2011. nov. 9. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!