Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Csak szimpla C++ ban lehet...

Csak szimpla C++ ban lehet készíteni egy 3d játékot?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 01:53
1 2
 11/17 _Jessy_ ***** válasza:
# 9 Az hogy C#-ban lehet 3d játékot írni, az számodra azt jelenti, hogy szimpla C++-ban nem lehet? Egyébként legszarabb választás 3d játék írására a C# mert rohadta nagy szívás benne a hardvert programozni, másfelől pedig az OpenGL-nek nincs C# API-ja, de C++ van :)
2011. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A másodikat annyival kiegészíteném, hogy a doom3 engine-je(meg quake4 ugye) most lett kiadva ingyen, és azt gondolom ez már elég nagy pozitívum és nagy pacsi jár érte a készítőknek. Egy ilyen motorral már össze lehetne hozni egy olyan játékot, ami versenyezhet a mostaniakkal.(persze nem grafikában)
2011. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne c++-ban 3d játékot írni? Lehetni mindent lehet, csak az idődet pocsékolnád vele. Nem véletlenül vannak játékfejlesztő programok, amikben pár kattintással megoldasz bonyolult programozási problémákat. Szóval ha te írnád meg mindennek a függvényeit egy 3d-s játékban, arra rámenne az egész életed! Kell a c++ ismeret persze, de nem mindent azzal kell megoldani!
2011. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

játékfejlesztő programok?

rámenne az egész életed?

WTF ember?

3d játék alatt gondolom nem crysys 2-t értett, hanem ahol egy kockával kell összeszedni a gömböket :D

2011. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A kérdező elég naivnak tűnik, így feltételeztem, h játék alatt valami olyasmit értett, amiben legalább humanoid formák kalapálják egymást.
2011. nov. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#10:

Nem írtam, hogy a Opengl programozási nyelv. Azt írtam ha újra elolvasod,hogy az Opengl felhasználásával a Fortran programozási nyelvben is lehet készíteni játékot.


#11:

A "Nem" válasz az eredeti kérdése értettem miszerint CSAK szimpla C++ lehet 3d játékot készíteni, más C++-ban és egyéb nyelveken pedig nem. Ezért az eredeti kérdésre a példáim szerint a válasz a "Nem".

2012. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem mindegy
2012. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!