Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha nincs számítástechnikai...

Ha nincs számítástechnikai diplomám/végzettségem attól még kereshetek pénzt játéktervezésből?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

ha tudsz programozni akkor igen. Ma már azokat keresik akik értenek hozzá jobbam mint aki diplomát végzett belőle.

PL.: Lady Gaga klip videóit egy magyar 22 éves srác csinálj mert ő nagyon ért hozzá jobban mint egy diplomás.

De persze jó kapcsolatok is kellenek.

2011. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyire értel a játéktervezéshez és persze attól hogy milyenek a kapcsolataid...

Napaság diplomával is nehéz elhelyezkedni számítástechnikai szakterületen. Nagyon kell vágnod az infót.

2011. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Lady Gaga klip videóit egy magyar 22 éves srác csinálja"

Te tényleg beszoptad ezt a mesét? :D

2011. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg fogsz lepődni : akik játéktervezéssel foglalkoznak, azok nem csak egyszerű informatikusok, hanem profi matematikusok és némelyikük remekül értenek a fizikához is, ha például egy fizikai motort kell megírni.
2011. nov. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan mintha egy féllábú indulna az olimpián. Az egyetemen nem hülyeséget tanítanak, és azért érdemes azt is figyelembe venni, hogy sok játéktervező sem él meg a játéktervezésből. A legjobbnak kell lenned minimum és ismerned kell olyan embereket, akik segíthetnek.
2011. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"legjobbnak kell lenned minimum"

kissé ellentmondásosnak érzem, de challenge accepted! :D :D

2011. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, tudod, mielőtt elkezdtem az egyetemet, azt gondoltam, hogy egész jól tudok programozni. Most már, hogy harmadéves vagyok, nem gondolom azt. Egy csomó olyan dolgot tanultam, amiről eddig nem is tudtam, hogy létezik.


Egy másik mondás, ami akkor is áll, ha tényleg profi vagy:

"A papír ahhoz kell, hogy felvegyenek, a tudás meg ahhoz, hogy bennmaradj."

2011. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!