Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen Programot lehet használni?

Milyen Programot lehet használni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem lényege a következő lenne: Szeretnék/nénk csinálni egy 3D-s játékot. Nézegettem az interneten, de nem találtam olyan programot amit én úgy érdemben előnyben részesítenék programozáshoz. Milyen programot keresek? Amivel C++-ban tudunk programozni, mivel ez nem teljesen ismeretlen a számomra. Tud valaki ilyen programot? Előre is köszönöm! : )
2011. nov. 28. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Először a programozási nyelvet tanuld meg utána pedig tanulj meg programozni.Ez olyan 4 év a nulláról ha eléggé profi játékot akarsz.


Utána tanuld meg a maya vagy a 3ds max használatát profi szinten,ez olyan 2 év.Szerintem.


De ha még 2d játékot sem tudtok csinálni akkor hogy akartok csinálni egy 3d játékot?

2011. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy már van számos 2d projektetek?
2011. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Photoshop & gimp - grafikai elemekhez.


maya & 3ds max & mudbox - a komplett 3d modellek elkészítéséhez és animálásához.


code blocks & visual studio - programozáshoz(C++ de jó volna tudni a directX-et is)


Szerintem ennyi elég hogy valaki elkészíthessen egy 3d játékot,ha ezeket profi szinten tudják.

De kellene még valami hangszerkesztő is.

2011. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, mi nem vagyunk profik és még a fejünkben meg sem fordult hogy profi játékot csináljunk. Nem akarunk bonyolult dolgokat, mert én rendelkezem 2 év programozási tapasztalattal és tudom hogy egy látszólagos kis dolog mögött is mekkora nagy meló van! :))
2011. nov. 29. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt fent van pár dolog, ami segíthet elindulni: [link]


Az előadás diákat nem árt végignézni kicsit + a példakódokat. (Ha jól rémlik vannak fent. :) )

2011. dec. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez jónak tűnik :OOO
2011. dec. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!