Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A "Tanuljuk meg .24 óra...

A "Tanuljuk meg .24 óra alatt" sorozat jó?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy honnan és milyen szintig. Ha van fogalmad és azt akarod kicsit fejleszteni akkor nagyon hasznos, ha gőzöd sincs róla, akkor nyögvenyelős. Ha értesz hozzá, akkor pedig tudod, hogy nem azzal leszel a szakma mestere :)
2011. dec. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jo draga igen. Amugy kb semmi hasznos informacio nincs bennuk. Total kezdok szamara ajanlottak de miutan feldogloztak seml essz sokkal jobb nekik.
2011. dec. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen korrekt kezdőknek. Nem ad rossz berögzüléseket, bár tény h nem is megy bele elég mélyen a dolgokba, azonban elindításhoz teljesen elég.
2011. dec. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapszintre tök jó. Amire én a PHP-t használom, azt részben abból tanultam meg, részben a manualból.
2011. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia :)


Hasznos !

2011. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!