Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudom ezt megcsinálni?...

Hogy tudom ezt megcsinálni? (JavaScript, többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy szavazó form. Ha szavazok újratölti az oldalt és még akár mennyiszer tudok szavazni. Azt szeretném megcsinálni, hogy ne kelljen megnyomni a Submit gombot, hanem csak beírok egy javascript kódot a link után és szavazzon.Pl.: ..../index.php?&javascript:"a kód"

Ezt hogyan tudnám kivitelezni? Ha valami nem érthető kérdezzetek :D

Segítségeteket előre is köszi!



2011. dec. 12. 21:40
 1/5 Mugen ***** válasza:
Miért nem szabod meg, hogy a felhasználó csak 1szer szavazhat?
2011. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan megoldás, amit ne lehetne kijátszani.

Legjobb, ha csak regisztráció ellenében lehet szavazni, egy elérhető, hogy egy regisztrált csak egyszer szavazhat. Szvsz ez a legjobb megoldás. Ha viszont valaki többször regisztrál, akkor ezt a megoldást is ki tudja játszani.

Másik megoldás, hogy sütit használsz. A süti viszont törölhető.


A kliens oldali megoldások nem jók, inkább szerver oldalról közelítsd meg a problémát!

2011. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az admin. Van egy sulis szavazás és ezért akarok ilyet csinálni. Javascript-el szeretném megcsinálni,hogy ne keljen rákattintani a submit-ra,hanem csak beírok egy javascript kódot és szavazzon.
2011. dec. 13. 11:44
 4/5 Mugen ***** válasza:
nézd meg a forrásfájlt, majd írj egy saját php-t, ami ugyanazt küldi el, így ahányszor futtatod a fájlt, nagyjából annyiszor fogsz szavazni.
2011. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, de ha csinálok egy saját php fájlt, annak semmi köze nem lesz az oldalon lévő szavazat állásához. Vagy tévedek?
2011. dec. 13. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!