Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit kell tenni ha egy játék...

Mit kell tenni ha egy játék ezt irja ki :GLW_startopenGL () -could not load open GL supsystem?

Figyelt kérdés
egyébként ezt a betelepitet medal of honor játéknál irta ki mikor játszani akartam,ikonrol inditottam.
2009. máj. 18. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Le kellene töltened frissebb videókártya drivert és azt feltelepíteni.


Ha nem boldogulsz, akkor írd le pontosan, hogy milyen videókártyád is van a gépben, úgy könnyebben lehet segíteni.

2009. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ati radeon 9250
2009. máj. 18. 09:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Megkerestem, próbáld meg innen leszedni és telepíteni:


[link]

2009. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ok, jön lefelé a letöltésamit ajánlottál de én még nem telepitettem és állitottam be Ati programot,habár windowsot már emeltem fel sikeresen de az felismert mindent nem kelletek driverok csak a hangra.
2009. máj. 18. 10:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak elindítod, a többi adja magát.


(Az írásodból ítélve te vagy Partion Manageres kérdés szerzője is... ott is én válaszoltam neked)

2009. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szimpatikusan válaszolgatsz nekem,de enyhébben is fogalmazhatnál mivel nöi személyel van dolgod,és 6hónapja van kompjuterem de már a window-szot is fel emelem amit még sokan nem tesznek évek után sem.Tán nem hogy te vagy az a Zsolti játéktól.Ha ilyen okos vagy küld el a cimed majd személyesen töled kérlek meg tanácsokra ezután.
2009. máj. 18. 13:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem emelgetem a Windows-t (csak a sörös korsót), max. Service Pack-ot frissítek rajta, most SP3 van.

A Vista-t nem ajánlom, várd meg inkább a Windows 7-et.

Én is megvárom és akkor majd talán az újabb verziót telepíthetem a gépemre.

2009. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szeretném a windows 7-est de gyenge a gépem hozzá igy mondjátok ti okosok,nekem már egyébként dvd-én megvan a windows 7.Neked meg jó sörözést ha nem találsz más szórakozást.üdv.
2009. máj. 18. 14:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébként sikerült feltelepíteni a drivert?

Azért ne sértődj meg...

2009. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
egyébként sikerült feltelepitenem,és müködik,neked csak annyit üzenek kérdésen kivül hogy nem vagyok sértödös fajta egyébként viccess és szorakoztató a tapasztalatom rolad.
2009. máj. 18. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!