Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Microsoft Train Sim Hungary?

Microsoft Train Sim Hungary?

Figyelt kérdés
A fent említett játékba hogyan tudok belerakni (asszem nem acthus) mozdonyokat?

2011. dec. 31. 17:08
 1/2 anonim válasza:
A TRAINS\TRAINSET könyvtárba mappástól behelyezed.
2012. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy leírásból idézek, ez a mozdonyok behelyezéséről szól: "Ezt a le írást azért készítettem el,hogy le írjam nektek nálam milyen mappákban vannak a Mozdonyok és a vagonok!


Mozdonyok mappáinak nevei:

Gysev gépek mappái: Gysev 1047 501

GySEV M62_902

gysev schlieren

GYSEV V43-321

GySEV_1047-503-6

GySEV_1116

GySEV_5147_512-511

GySEV_M44_301

GySEV_V43


MÁV állományába tartozó gépek és vagonok:


Motorvonatok: H_BDV_PACK ebben a BDv 015 020 019

Bmxt 020 019 016 található meg ebből az actokhoz a BDv 015-ötöt és a Bmxt 016-ot használtam fel

ezért azokat ebbe a mappába kell el helyezni,hogy hiba nélkül müködjön.


H-Start_5341_Flirt ebben a mappában a flirtek találhatóak én ezt a mappa nevet adtam neki amit a készítők írtak a le írásban

trainset mappába ilyen néven tegyétek be azért,hogy hiba nélkül müködjön az actokban hang cabview is ebbe a mappában legyen!


H-Start_BVhmot ebben a mappában van az új BVhmost a 200-as és a 201-es is hiba menteség elkerülése véget

ti is ebbe a mappába helyezétek el hangot és a cabview-et is ebbe a mappába kell tenni!


H-Start_BVmot ez a szerelvény rendezi a Páva illetve a Tulipán Ic-ket Nyugati Cegléd Szolnok Püspökladány

Debrecen Nyíregyháza Keleti kör IC-t vissza fele ellenkező irányba jön! Ha nincs ilyen mappád hozd létre ezt és akkor

hiba nélkül fog menni az act hangot és a cabview-et is ebbe a mappá tedd ez nagyon fontos!


MAV_6341_AOC ebbe a mappában Pali által készitet Usgyi motor vonatok találhatóak helyes müködéshez szükséged van

az acthu motorban lévő 6341 hangra és cabview-re én azokat használom onnan át másolod ebbe a mappába


H-Start_Bzmot nálam ebbe a mappában van az összes vici kis piros ki,hogy nevezi a Bzx vagonokat is ebbe a mappába tedd

hangot és a cabview-is ebbe a mappába kerüljön.


H-START_6342_030 az a fajta desiro/dezső amit használok ebben a mappában legyen a helyes müködés véget



Térjünk át a Dízel mozdonyok helyes be üzemelésére:


H-MÁVTR_M41 nálam ebben a mappában található meg a C+K-ás M41-es gép park a helyes müködéshez a hangot és a cabview-et ebbe a mappába helyezd el


MAV_M41_VMW nálam ebben található meg a remot illetve a classic csörgők is hangot cabview-et ebbe a mappába helyezd el más ami ebben a mappában található hang azt másold át

abba a mappába ahol a C+K csörgök vannak!


MAV_M43_VMW ebben a mappában van nálam minden kis dácsia a hozzá tartozó hangot és cabview-et ide másold be.


MAV_M44_VMW az összes bobót ebbe a mappába helyeztem el hangot és cabview-et ide helyezd el a helyes müködéshez!


MAV_M61_VMW ebben helyeztem el az összes nohabot a hozá tartozó hangot és cabview-et ebbe a mappába helyezétek el.


MAV_M62_VMW ebben helyeztem el az összes classic szergejt ide másoljátok be a hozzá tartozó hangot és cabview-et a helyes müködéshez.


MAV_M63_VMW ebben a mappában található meg nálam a mozdony és a hozzá tartozó hang és cabview mappa.


MAV_MDmot_VMW ebben a mappában található meg az MDmot vezérlő és a vagon is hozzá tartozó hangot és cabview-et ide helyezzétek el.


remot_m47 ebben a mappában helyeztem el a remot dácsiákat és a hozzájuk tartozó hangot és cabview-et!


remot_M62 ebben a mappában helyeztem el a remot szergejeket és a hozzájuk tartozó hangot és cabview-et.


Floyd_060-DA-001-5 ebben a mappában helyeztem el a floyd sulzert hangot és cabint nem tarlalmaz azt egy román oldalról kell leszedni act le írásban mellékeltem a linkeket hangot és a cabview-et ebbe a mappába tedd a helyes müködéshez.

ennek a gépnek írod át az engjét: Floyd_062-DA-949-8.eng, át írod erre: CabView ( CFR60.cvf ) hang meg ez legyen: Sound ( "sulzereng2.sms" )


PSZ_740-855 ebben a mappában helyeztem el ezt a pálya számú kucort hangot és cabview-et tartalmaz


Térjünk át a Villany mozdonyok helyes beüzemelésére:


H-EUROCOM_481_001-0 ebben a mappában található meg a Traxx mozdony és a hozzájuk tartozó hang cabview.


H-MAVTR_V46 ebben a mappában található meg az új szöcske mozdony illetve a hozzájuk tartozó hang és cabview is.


H-MAVTR_V63 ebben a mappában találhatóak az új modellre el készítet gigantok és a hozzájuk tartozó hang cabview.


MAV_V43_VMW ebben a mappában van nálam az összes szili és a hozzájuk tartozó hang cabview is.


OBB_1116 ebben a mappában van nálam trakciós taurus illetve rch taurus is hang és a cabview, ezeknél a gépeknél át kell írni a cabview részt a helyes müködéshez.

Adok példákat az általam használt 3 RCH engből:MÁVCARGO_1116_015-7.eng nálam ennek az engje így néz ki: CabView ( 1116_ETCS_kek.cvf ) ezt a sort írod át erre amit be másoltam.

MÁVCARGO_1116_020-7.eng CabView ( 1116_ETCS_kek.cvf )

RailCargoHungaria_1116_041-3.eng CabView ( "1116_nEVM.cvf" ) erre írod át és helyesen fog müködni


MRCE 189 ebben a mappában helyeztem el a negrot anno magán vasúti gép volt ez az országban ebbe a mappába helyezd el a hozzá tartozó hangot és cabview-et.


ÖBB 1116 048 ebben a mappába helyeztem el Vécsei Laci által festet taurust hang ot és a cabview-et tartalmaz ha még sem akkor OBB_1116 mappából tedd át ebbe a mappába

enget át kell majd írni úgy ahogy az elején le írtam.


RCH_240135 ebben a mappában helyeztem el a laminátkát cabview-et hangot nem tartalmaz. Cabview-et itt is át írod erre: CabView ( 240.cvf )

hangot át írod erre: Sound ( "240.087eng.sms" )


RCH_240088 ebben a mappában helyeztem el ezt a gépet hangot és a cabview-et a hozzá tartozó cabview-et és hangot ebbe a mappába másold

RCH_240135 ezt a gépet rakd ebbe a mappába a helyes müködéshez!


Floyd_0450 002-5 ebben a mappában helyeztem el a pink floyd villany mozdonyt hangot és cabview-et tartalmaz de azt egy helyen le tudjátok szedni le írásban linkeltem az is van eng javítása szed le azt is.


PSZ_240128 ebben a mappába helyeztem el ezt a pálya számú villany gépet hangot és cabview-et nem tartalmaz az oldalról tölthető 240-es cabview és hang azt be teszed ebbe a mappába.

engben át írod azokat a sorokat amiket az RCH 240088-nál mutatam és helyesen fog müködni.


Térjünk át most már a vagonokra első sorban a személy IC vagonok vezérlő kocsik jönnek:


H-Start Balaton pack ebben a mappában helyeztem el azokat a vagonokat amiket Vécsei Laci készített el nem olyan rég.


H-Start_19-3x_20-3x_39-30_Pack ebben a mappában helyeztem el azokat a vagonokat amiket a vm15 oldaról tudtok leszedni


H-Start_Bc ebben a mappában található egy Bc vagon amit a corona nemzetközi gyors használ.


H-Start_Bombardier_pack ebben a mappában helyeztem el Vonder oldalán található posta BHV-és vagonokat illetve a vezérlőket


H-Start_Bombardier_ZazA ebben a mappában van Zaza által készítetett összes BHV vagon illetve 1 db vezérlő


H-START_Bybdtee ebben a mappában helyeztem el a vm15 oldalról letöltöt két vezérlőt


H-Start_CAF_Amz ebben a mappában helyeztem el Vécsei Laci által készített vagont


H-START_DWA_Pack ebben a mappában található meg a DWA vagon amit Zsoltee készítet el


H-Start_EC Bvmz ebben a mappában helyeztem el a EC Bvmz vagont


H-Start_gyorsvonat_pack ebben helyeztem el a gyors vagonokat


H-Start_gyorsvonat_pack_vol2 ebben helyeztem el a gyors vagonokat


H-START_IC_3G_Pack ebben a mappában helyeztem el a 3G IC vagonokat


H-Start_IC_LP_pack ebben a mappában helyeztem el az IC vagonokat amiket Zaza készített


H-Start_pack ebben a mappában helyeztem el Ap Bhv vagont


H-Start_szemelyvonat_pack_vol1 ebben a mappában helyeztem el Vonder által készítet személy vagont illetve a vezérlőket


H-Start_szemelyvonat_pack_vol2 ebben a mappában helyeztem el Vonder által készítet személy vagont


H-Start_WLAB ebben a mappában helyeztem el ezt a vagont


lengyelpack-2 ebben a mappában helyeztem el az ultoljára kiadot legyenel vagonokat


Szombathelyi_gyors ebben található meg a vm15 oldalról letöltöt szombathelyi vagon pack


szerelvény ebben a mappában helyeztem el a vm 15 oldalról le töltöt komplett szerelvény menüben található vagonokat


CFR_InterCity_A10 ebben a mappában található az A osztályú vagon


CFR_InterCity_B11 ebben a mappában helyeztem el másod osztályú vagont


Teher vagonok


Res_Pack dem által készített vagon helyeztem el ebbe a mappába


acthu_teher ez a mappa alap hogy mindenkinek meg legyen


AKINEK NEM ÍGY VANNAK BENNE A GÉPEK ÉS VAGONOK AZ ALAKÍTSA ÁT ERRE MERT CSAK ÍGY FOGNAK HELYESEN MÜKÖDNI AZ ACTJAIM!!!"

2012. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!