Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Pascal könyv van fent a neten...

D4rklight kérdése:

Pascal könyv van fent a neten pdf-ben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg, de itt keresgélj.

Szerintem találsz!


[link]

2012. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem tudom de én is most tanulom a free pascalt. ehez itt egy oldal, nekem perfectly XD [link]
2012. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első programozási nyelvként tanulod? Akkor nem ajánlom a [link] -t, hanem inkább a ComputerBooks: Programozzunk Turbo Pascal nyelven könyvet (TP-ről szól ugyan, de 97% ami van TP-ben az van FreePascal-ban is, énis így tanultam régebben).


Ha a Pascal nem első programozási nyelvként tanulod akkor jó a [link] (az én véleményem szerint).

2012. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek tanulom, Turbo Pascalt.

if,for,while,repeat,procedure,unit megy

2012. jan. 2. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen viszont feltételezem műveletek precedenciájáról, változók kompatibilitásáról, összehasonlíthatóságáról még nem hallottál, pedig ezek alapvető tudnivalók (és még sorolhatnám). Ez csak tanács persze, nem akarlak lebeszélni semmiről.
2012. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!