Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C#-ban milyen feladatok...

C#-ban milyen feladatok jöhetnek szóba egy oktatóprogrammban? Lejebb bővebben

Figyelt kérdés
Kaptam egy olyan feladatot hogy készitsek oktató programot 2 tantárgyból.Elkezdtem egy angolal ami arrol szól hogy a kiadott szót forditani kell.. még milyen feladatokat csinálhatnék bele?vagy más tantárgyhoz?
2012. jan. 9. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Oktató vagy gyakorló? Valami korosztály-meghatározás van?


Számtant lehet még egyszerűen, random számok összeadása, szorzása fejben nem rossz dolog.

Angolhoz még szó-jelentés összepárosítót(időre) (adatok módosítható szövegfájlból), szövegbehelyettesítőt, "listening" feladatokat lehetne.

2012. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mi a különbség de a felhasználonak kell benne válaszolni inkább. nincs korosztály
2012. jan. 9. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Interaktív oktató progik általában gyakorlók is egyben. Nem láttál még ilyet? Angol szövegben hiányzó szavak kitöltése. Képekhez jelentés társítása. Fordítás. Kiejtés. Ezek mind legalább fél éves munkák.
2012. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!