Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol tudom letölteni?

Hol tudom letölteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mikor kisgyerek voltam,volt egy játék amit nagyon szerettem,apával együtt sokat játszottunk vele.. :)

Egy kutyás szerepjáték.

Lehet benne memóriakártyázni,állatfényképezőset játszani,meg jópofa kis ügyességfejlesztő játékok.

A kiskutya neve Reksio.Több része is volt a játéknak ha jól emlékszem.Egyre kimondottam emlékszem,Reksio és az állatok volt ennek a neve.

Most szeretném ezt letölteni hogy a testvéreimnek megmutassam,no meg egy kis nosztalgia senkinek sem árt :)

Tudnátok valahol működő letöltési linket?

Válaszotok előre is nagyon köszönöm!

(Gyerekújságokhoz lehetett kapni ajándékba,vásárolni nem lehet,ami régen megvolt sajnos ellopták,ezért kéne letöltenem...Mégegyszer előre is köszi! )


2012. jan. 14. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt találtam...

Datás linket nemenged ezér letöltés:

[link]


Kellemes akár képesség fejlesztőnek is nevezhető játék gyerekeknek.

Teljesen magyar nyelvű 3 fajta játékkal.

Memória (állatok párját kell megtalálni Reksióval)

Kifestő

És szerintem a legjobb a vér nélküli vadászat (Ebben Reksió fényképeket készít vadon élő, fel-fel bukkanó állatokról,adott idő , kép mennyiség és adott állatfajról.)

Egész kicsiknek is ajánlható , mivel a képek készítését beszédhang kíséri , mely megismerteti velük az állatok nevét(4 földrészre osztva ,ott élő jellegzetes fajok szerint) és a felvehető bónuszok hasznát.

Pontos gépigényt nem tudok adni ,mivel az eredeti sajnos nem a miénk .Akkoriban a gazdájának p3-as gépen futott . Nekünk xp-n , 512-es memóriával p4-en .

Ami biztosan kell :Cd-rom , vagy , ha Iso formátumban hagyod , egy virtuális Cd meghajtó(pl.daemon tools).

A játék mérete 414mb

Formátuma: Iso -cd

Összeillesztés Totalcommanderrel

Kellemes Szórakozást ! Próbáljátok ki csemetéitekkel – az enyémek nagyon szeretik :)

2012. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!