Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehetne megoldani? (c#)

Hogy lehetne megoldani? (c#)

Figyelt kérdés

Hali

Abban kérnék segítséget, hogy c#-ban mi az a parancs ami programként indítja ez az összes fájl-t, tehát nem az alap értelmezett programmal

Pl: egy exe fájl-t átnevezek txt-re, és beleírom ezzel a paranccsal hogy indítsa el, de nem a szövegszerkesztővel nyitja meg hanem rendesen programként futtatja le

Nagyon fontos lenne,köszi! (?)



2012. jan. 22. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros számomra a problémát, de az önállóan futó fájl akkor indul el önállóan, ha van futtatási joga!
2012. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 iostream ***** válasza:
Szerintem semelyik. Max függvényt találsz erre. Átmeneti megoldásképp másold le a "txt"-t, és nevezd át exe-re.
2012. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De pont ez lenne a lényeg hogy ne exe legyen, tehát ne tudja minden hanyag nép egy kattintással elindítani, hanem előtte be kelljen menni a programomba :)
2012. jan. 22. 20:52
 4/5 iostream ***** válasza:

Úgy értettem, hogy a programból. Lemásolod valami eldugott mappába, elindítod, aztán ha végzett letörlöd.

Amúgy inkább a windows lehetőségei között kutakodj, szerintem.

2012. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legutóbbi hozzászóló jó tippet adott.

De ugyan már, miből áll egy kiterjesztést átírni... Ez még a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető bonyolításnak.

Inkább akkor már tömörítsd jelszavazott zip/rar/7z formátumba és a futtatáskor a programoddal tömörítsd ki a Temp könyvtárba, futtasd és a végén töröld.

Ez legalább tényleg olyan cuccot eredményez, amit macerás futtatni a programod nélkül.

2012. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!