Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyikőtök dolgozik saját...

Melyikőtök dolgozik saját projekten és milyenen?

Figyelt kérdés

Milyen nyelven írjátok?

Mi lesz az?

És,hogy milyen multimédiás cuccot használtok pl. (directX,SDL,openGl)


Köszi a válaszokat tudom,értelmetlen kérdés de engem érdekelne köszi.


2012. jan. 24. 20:01
 1/5 iostream ***** válasza:

Jelenleg egy adatbáziskezelő programon dolgozok, az "adatbázis" egyedi, beépített.


Python nyelven, a Tkinter nevű GUI megoldással.


Ugyanitt egy HKK szimulátoron is dolgozom, de az ilyen nagyon hosszútávú terv, hiszen több, mint 6000 kártya van játékban, kismillió szabállyal.

2012. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én jelenleg semmit, de ha valaki összeállna velem egy pl Flash játékot csinálni benne vagyok. De értek valamennyire a Java-hoz és a C#-hoz is.
2012. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,én is összeállnék valakivel Java/C++ nyelveken.
2012. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én semmilyenen, mert nem jutott még eszembe olyan ötlet, amivel milliókat kereshetnék :D

A napi 8-10 óra meló után meg már hobbiból nem fogok neki fejlesztgetni :D

2012. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg a vizsgáimra tanulok még, de aztán jön a szakdolgozat írás, mint "projekt".

Jós kis python progi lesz, php-s webes felülettel, amivel automatizáltan lehet a weboldalakat áttolni a w3 validátorán. (Na meg közben csinál szép statisztikákat, stb... Majd használni fogják az egyik tárgy beadandóinak ellenőrzésére.)

2012. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!