Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki tud segíteni egy...

Valaki tud segíteni egy nyomtató driver átírásában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám az lenne, hogy van egy nyomtatóm, és nemrég raktam fel a 64bites win7-et. Nagy nehezen találtam hozzá drivert, csak annyi a probléma vele, hogy akármit nyomtatok, a legelső oldal mindig csak annyi, hogy a sarokban van egy smile, és amit akarok nyomtatni, az utána jön. Namármost ez eléggé zavaró, mivel egy papír feleslegesen kárba megy minden nyomtatáskor. Én arra gondolok, hogy a driver van így megírva. Esetleg ha valaki tudna segíteni, hogy mit tegyek vagy abban, hogyan tudnám kiszedni a driverből ezt a rész, azt nagyon megköszönném!

Előre is köszi mindent!



2012. febr. 19. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki Linuxszal.
2012. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 reményhal válasza:
Milyen nyomtatód van?
2012. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

TallyGenicom 9035N


32bit alatt tökéletes volt, gondolom a 64bites drivert házilag írhatták át...

2012. febr. 20. 02:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát azért ez nem annyira egyszerű!


Ha nincs meg a driver forráskódja, akkor nagyjából sehogy nem tudod átírni. Ha csak a dll-ek vannak meg, akkor viszonylag komoly reverse enginnering tapasztalat kell ahhoz, hogy megtaláld azt a programrészt, ami a smileyt odateszi. Enélkül teljesen esélytelen. Ráadásul értened kell kernel debuggerek működéséhez.

2012. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!