Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tanuljuk meg a C++ programozás...

Tanuljuk meg a C++ programozási nyelvet 24 óra alatt című könyvhöz CD?

Figyelt kérdés

Hol tudnám le tölteni az ehhez tartozó könyvnek a CD-jét?


Előre is Köszönöm a segítséget!


2012. márc. 10. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Azon a cd-n csak egy c++ IDE van ami ráadásul elavult. Használj valami újabbat pl. CodeBlocks vagy Visual C++ 2010
2012. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Be tudnád linkelni a Visual c++ 2010-et illetve valami konvertálot? (windows xp SP3) Le töltöttem egy visualt de nem biztos hogy ez az mert ez Visual c++ 2010 express nem tudom ez a verzió is jó-e. Elnézést ha hülyeség is van közte de még csak most kezdem és ezelőtt életembe nem programoztam.:)
2012. márc. 10. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó az Express, menni fog XP SP3-on is. Első indításnál általános vagy C++ fejlesztői beállításokat kell kiválasztani. A CD-n egyébként asszem rajta vannak a forráskódok, tehát akár még hasznos is lehet, de tele van hibákkal (a könyvben is), úgyhogy csak óvatosan.
2012. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez ami az első leckében van borland c++builderx-et honnan lehetne letölteni? Mert nem nagyon találtam. Vagy esetleg már ez is elavult és mást használjak?
2012. márc. 11. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondom, Visual Studio 2008 vagy 2010 Express. Tökéletes.
2012. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ez valami fordító program! Illetve még annyi hogy mikor el indítom és "New Project" akkor ki lehet választani több féle közül hogy milyet indít el. Ezek körül melyikre menjek? Van olyan hogy Class Library,empty project,makefile project,CLR empty project stb.. de gondolom tudod mik vannak. :)
2012. márc. 11. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
C++ közül a Console Application
2012. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!