Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy HP mini 110-es netbook...

Kisvuk29 kérdése:

Van egy HP mini 110-es netbookom amire feltettem egy 7-es Home-ot, de az információknál nem a gépet írja ki hanem a windowst és f2, f3, f4 funkciók (fényerő, és kivetítő) nem működnek, miért van ez?

Figyelt kérdés
Már aktiváltam.Nem lényeges funkciók,de az is zavar,hogy a touch pad-os nagyítás kicsinyítés nem működik.
2012. márc. 12. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ehez külön kellett a kapott CDről feltenni mindent h működjön
2012. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked is HP mini 110-esed van?
2012. márc. 12. 22:09
 3/4 ejbenjaro ***** válasza:

<off>

Látom a moderátorok brillíroztak, mert egy csomó Windows telepítéssel, aktiválással kapcsolatos témát hagytak itt a programozás kategóriában...

</off>


Szerintem kellene valami eszközmeghajtó csomagnak lennie a netbookodhoz CD-n. Ha nincsen, akkor érdemes szétnézni a gyártó weboldalán, hátha ott találsz megfelelő drivereket.

2012. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már minden jó,csak a legelején nem volt tökéletes.
2012. márc. 13. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!