Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan, Windows 7 HTM vagy...

Hogyan, Windows 7 HTM vagy SWF háttérkép?

Figyelt kérdés

Írtam egy aktív weblapot amit háttérnek akartam berakni, de eszembe sem jutott, hogy a windows 7 -ben nem lehet HTM -t berakni :(

Sok munkám van benne, minden megoldás érdekel, akár htm, akár egy swf file berakása.

Futtathatnám külön appként is, de így kell megoldanom.


2012. márc. 18. 21:22
 1/2 2xSü ***** válasza:

Nincs rá lehetőség. Elég nagy biztonsági kockázat volt anno az Active Desktop, és kevesen használták ki, így megszüntették. A Vistában és a Win7-en videót esetleg lehet háttérként berakni, de az is elég erőforrás zabáló tud lenni.


Esetleg még lehet trükközni mindenféle segédprogramokkal, de én azt hiszem, hogy 100%-os megoldást nem fogsz találni a dologra. (Pl. a Samurize rendelkezett böngésző komponenssel, így ki lehet tenni afféle widgetként az asztalra, sőt úgy is, hogy ne jöjjön előtérbe, de az ikonokat el fogja takarni így is.)

2012. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tipp: Csinálhatnál egy fullscreen, de mindig háttérben lévő, keretek nélküli ablakot, és abban futhatna programként.
2012. jún. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!