Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Megírtam C++-ban egy videónyer...

Megírtam C++-ban egy videónyerőgépet. Fekete konzolablakos progi. Hogyan csináljak, hozzá grafikát?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
GDI-vel, GDI+-szal, OpenGL-lel, Direct3D-vel, Direct2D-vel, vagy ahogy jól esik, amelyikhez értesz ezek közül.
2012. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt úgy csináltam volna ahogy illik hogy c++ -ban , hogy az input/output -ot egy egy-egy külön osztály kezeli. Öröklődés ... ideális esetben csak ezt a 2 osztályt kell újraírni, a többi kódrészhez nem kell hozzányúlni.

Ha nem úgy írtad akkor sokkal nagyobb meló. Elfajuló esetben az egészet újra kell írni.

2012. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és szerinted az input örökli az output osztályt, vagy fordítva?:D mit szeretnél örökíteni?
2012. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 iostream ***** válasza:
Arra gondolt, hogy az input meg az output virtuális metódusokkal oldja meg a kimeneti és bemeneti műveleteket, és akkor ez alá vághat grafikát. De igazából mivel futásidőben mindig csak az egyik fog "élni", felesleges öröklődést bevezetni, simán újra kell írni a IO részt.
2012. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
@18:53 Erre gondoltam. Meg arra, hogy így akár parancssori paraméterekkel lehetne szabályozni, hogy grafikus vagy karakteres üzemmódban fusson a program. Ez esetben mégis csak célszerű az öröklődés.
2012. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!