Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy kell ezt megcsinálni...

Hogy kell ezt megcsinálni excel VBA-ban?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék egy beszúrt képet gombbá alakítani? Leírom hogy gondolom.


Először is tudom azt, hogyha hozzárendelek egy makrót, akkor már meg is van, viszont én szeretnék rákattintani jobb gombbal is, amit eddig nem tudtam megoldani (szóval két különböző dolgot csinálna attól függően, hogy jobb vagy bal gombbal kattintok rá).


Azzal az eddigieket meg tudtam oldani, hogy activex vezérlőként beszúrtam egy képet, de ez hogy őszinte legyek nem tetszik, többek között esztétikai okok miatt, amelyek például:

-nem akarom, hogy "kidomborodjon" vagy "behorpadjon", ha rákattintok.

-könnyebb egy egyszerűen beszúrt kép tulajdonságait állítgatni, például legyen szürke, ha még nem lehet rákattintani.

-valamiért amíg rá nem kattintok, a beszúrt kép rosszabb minőségű, homályos.


2012. jún. 8. 15:24
 1/1 A kérdező kommentje:
(a kidomborodást és a behorpadást az objektum tulajdonságaiban lehetett kiválasztani, és nem volt olyan lehetőség, hogy ne csináljon semmit, csak érzékelje a kattintást)
2012. jún. 8. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!