Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan készíthetek alkalmazást...

Hogyan készíthetek alkalmazást egyik Facebook oldalamra? Komoly programozási tudás kell hozzá? Ha igen, akkor milyen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Leginkább php és javascript kellene.

De itt minden le van írva szépen: [link]

2012. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnéztem, ez mind szép és jó, ám én itt információkat arról nem találok, hogy hogyan lehet saját facebook alkalmazást készíteni (valami könnyű példán keresztül megmutatva), mint pl. olyasmit, hogy mást mutat az alkalmazásban, ha még nem lájkolták, és mást, ha már lájkolták. Tehát lényegében ilyeneket keresek. Tudom, ezt nem olcsó dolog, épp ezért mondom, hogy csak egy könnyű példa-kódot szeretnék valahol megnézni, hogy aztán esetleg abból tudjak valamit tanulni, tehát nem egy hiper szuper előre megírt kódot akarnék.
2012. júl. 14. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!