Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programokat szeretnék készíten...

Programokat szeretnék készíteni tudna ebben valaki segíteni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rengeteg oktató anyag van a neten, csakis rajtad múlik, hogy mikor kezded el megtanulni. De helyetted nincs ember, aki tanulni tud.
2012. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
segítesz??
2012. júl. 22. 10:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen programozási nyelveket ismersz? Ha semmilyet, akkor fogod oszt megtanulsz néhányat, ha végeztél velük, beszélhetünk.
2012. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az már rossz ha itt kérdezed meg, a programozás egyik feltétele a rengeteg keresgélés neten + sokkal jobban megérted ha elolvasol minimum 2 könyvet mellé.

Szóval keresgélj, kezdheted amivel akarod, Pascal (alapok elsajátításához tökéletes), C++, C#, Java...

Ha valamire kíváncsi vagy megtalálod Google-ben, nagyon kivételes esetekben kell csak itt feltenni kérdéseket.

2012. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
És pontosan miben is akarod, hogy segítsünk?
2012. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

programokat készíteni

ha sikerül azzal nagyot tudnánk kaszálni

2012. júl. 22. 11:56
 7/16 anonim ***** válasza:

Mint már írták is ez nem így működik...

Tanulj meg programozni és menni fog.


"ha sikerül azzal nagyot tudnánk kaszálni"

Ez alapból ORBITÁLIS BAROMSÁG.

Ha tudsz programozni, akkor meg is tudsz írni egy programot, vagyis az "sikerül", viszont azt, hogy ezzel akár egy fillért is kereshetnél SEMMI sem garantálja.

Sőt, szinte biztos, hogy nem fogsz tudni belőle keresni, ha így állsz neki a dolognak.

2012. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na még egy 13 éves aki otthon a semmiből akarja leprogramozni a WOW 2-t meg a CoD 9-t. A nyáriszünet ártalmai ugyebár. Kérd meg a szüleidet hogy inkább küldjenek el valami táborba.
2012. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Gaboska11 ***** válasza:
0%
Nananana ájjunk meg még ti izéltok vele hogy 13 és nem tud ilyet én 12 vagyok és 9szer tettem újra az XP-t a gépen
2012. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Gaboska11 válasza:


Nananana ájjunk meg még ti izéltok vele hogy 13 és nem tud ilyet én 12 vagyok és 9szer tettem újra az XP-t a gépen"


A Windows újratelepítés és a programírás teljesen más dolog.

Ha annyira értenél hozzá, nem kellene 9x újratelepíteni egy rövid időintervallumon belül...

2012. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!