Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Studio 2010 C# program...

Visual Studio 2010 C# program futtatása? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Az a problémám ,hogy készítettem egy programot MS Visual Studio 2010 C# alatt ,és kisebb gondom akadt a futtatásával.mégpedig az,hogy csak annál az embernél indul el,akinek .NET framework 4.0 telepítve van,abban kellene a segitség ,hogy hogyan lehetne működésre bírni 3.0 és 3.5 alatt.

2012. aug. 8. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
a fejlesztő környezeten belül be lehet állítani hogy ne keljen telepíteni hozzá dotnetet, igaz nagyobb lesz a mérete is a programnak
2012. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha el mondanád pontosan hol,azt megköszönném ,mert csak a framework típusokat tudom állitani,meg install other framework van.jó lenne ha nem kéne hozzá dotnet.
2012. aug. 8. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Hülyeséget írt az első válaszoló, nem fogsz tudni olyat beállítani VS-ben, hogy ne kelljen hozzá .NET fw.

Írtad, hogy a framework típusát ki tudod válaszatni. Ez nem jó megoldás? Hiszen pont ezt kérdezted, hogy hogyan lehet működésre bírni .NET 3.0, 3.5 alatt.

Ha szerencséd van, és nem használtál semmi 4.0 specifikus dolgot (dynamic, parallel), akkor le fog fordulni régi keretrendszerre is. Ha nem fordul le, akkor módosítanod kell a kódod.

2012. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mire feltettem a kérdést közben egyik barátom segített,megírtam még1szer a cuccot,nem fordult le rendesen.kidobott valami errort.de nem script hibát,az volt benne 6,meg a debug el se tudott indul,szóval marad az,hogy módosítom régi fw.re.:)
2012. aug. 8. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!