Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik jobb fordító? Melyik...

Melyik jobb fordító? Melyik optimizálja jobban a kódot és melyiktől lesz gyorsabb a program szerintetek.

Figyelt kérdés
A MinGW vagy a visual studio c++ fordítója a jobb?
2012. szept. 5. 23:49
 1/4 iostream ***** válasza:
Mi lenne, ha mindkettőt kipróbálnád olyan kódon, amit te akarsz írni, többféle optimalizációs kapcsolóval?
2012. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem értek hozzá annyira én csak kíváncsiságból kérdem.

Egyébként mi a tapasztalatotok a fordítókkal én csak erre vagyok kíváncsi. :)

2012. szept. 6. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a fordítója a kettőnek, elvileg ugyanolyan jó mindkettő. Amit te írtál a leírásban, az nem fordító, hanem IDE (Integrated Development Environment, magyarul Integrált Fejlesztői Környezet).

Örülök ha segíthettem!

2012. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 iostream ***** válasza:

"Ugyanaz a fordítója a kettőnek, elvileg ugyanolyan jó mindkettő."

"Örülök ha segíthettem!"


Inkább dezinformálsz :) A Visual Studio msvc-vel fordít, ami a Microsoft Visual C++ fordítónak a végrehajtható állomány, a MinGW pedig a gcc-vel fordít, ami meg a gcc (GNU Compiler Collection) windowsos portja. Nagyon nem ugyanaz a két fordító, de hálisten nagyjából ugyanazt tudják.

Ráadásul a Visual Studio valóban IDE, de a MinGW nem, az egy programcsomag.

2012. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!