Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Microsoft Visual C# programozá...

Microsoft Visual C# programozásban kéne segítség! rákattintottam kétszer a betett összeadásgombra és kiadott egy szöveget, hogy csináljam meg hogy össze lehessen vele adni?

Figyelt kérdés

Abba az ablakba amibe csináljuk programot betettem a gombokat amivel végzem a müveleteket (összeadás, kivonás, szorzás és osztás) betettem a rublikákat ahová majd beírom

az össze adandó számokat, és azt hogy hova rakja ki az eredményt, ezeket beleraktam, de nem programoztam meg.


2012. szept. 15. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen úgy képzelted el, hogy ha ráírod a gombra hogy '+', akkor már össze is adja az egészet? Ha igen, akkor nagyon nagy tévedésben élsz.
2012. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
őő nem arra gondoltam... írtam a végén hogy nem programoztam meg, ( mivel nem tudom hogy kell ) csak annyi sikerült hogy átírtam '+'-ra aztán rámentem kétszer és kiadta a programozási szöveget és azt hogy hova kell írni azt a funkciót amit szeretnénk hogy megcsináljon, na de ezt a funkciót nem értem:/
2012. szept. 15. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Oda írod azt a 2 változót, amit beolvasol a textboxból, majd közé egy + jelet raksz.
2012. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ez eddig oké, de ezeken a parancs sorokat. nem tudom

ha meglenne ez a parancs sor akkor tudnam a kivonást is meg

ezeket, letudná valaki írni akkor a parancssorokat?

2012. szept. 15. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

milyen parancssor??

+gomb megnyomására leirod ezt:

hovairomki.Text=elsoszam.Text+masodikszam.Text

ennyi

és igy mindegyiknél

mi a gond?

2012. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!