Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell a puppy 5.2.8 at...

Hogyan kell a puppy 5.2.8 at átállítani magyar nyelvűre?

Figyelt kérdés
Sikerült felraknom Asus 2g sulf pc-re a puppyt. Már csak magyar nyelvet kellene beállítanom. De nem tudok angolul egy szót sem.

2012. szept. 15. 21:47
 1/4 belapus ***** válasza:

Nem ismerem a Puppy-t, de talán itt választ kaphatsz a kérdésedre:


[link]

2012. szept. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat! De ez a link, még a puppy őskora.
2012. szept. 16. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem ismerem a Puppy-t, de ha telepítéskor nem kérdezte meg, hogy milyen nyelven települjön, akkor valószínű, hogy nem tud magyarul.


Hasonló gépigényű oprendszer gyanánt kipróbálhatod a Lubuntut, az biztosan tud magyarul.


Illetve úgy látom, hogy vannak a Puppyhoz is mindenféle csomagok, amik egy-egy programot megmagyarítanak, de ettől sosem lesz magyarul beszélő oprendszered. Itt nézz körül:

[link]


...és sürgősen állj neki angolul tanulni :)

2012. szept. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Itt most megjegyezném: telepítés elött be lehetett állítani a magyar nyelvet, még a live betöltődése után kiadott egy ablakot. És- gondolom - fel is ajánlja a gép újraindítását, hogy mentse a beállításokat. Csak én nem indítottam újra, hanem telepítettem. Telepítés befejeztével kiadta a cd-t, majd újraindítás. Ekkor kérdezett rá, hogy mentse e a beállításokat. Persze, én a "nem"re ok-oltam.

Próbáltam elölről kezdeni a telepítést, de a particionáló nem tudja újraformázni, a particio neve elött van egy lakat.

2012. szept. 17. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!