Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Windows 8 Metro stílusú...

Windows 8 Metro stílusú alkalmazás? Mit jelent ez? Mire fejlesztik és mit? Példát mondanál?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 22:39
1 2
 1/11 Komplikato ***** válasza:

Mi a kérdés?

Van már Windows 8? Van. Van benne Metro felület? Van, a fene vinné. Mi az, hogy mire fejlesztik?

2012. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na ez az! hogy azt sem értem eszik-e vagy isszák és jó lenne tudnom...
2012. szept. 23. 22:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Légyszi elmagyaráznád, hogy milyen feladat írható köré? Nekem kéne kitalálnom magamnak amin hónapig dolgozok majd aha... kapok érte nem kevés kreditet de minden tananyagot csak a jelentkezés után kapok meg hozzá ;)Honnan tudjam, hogy mit fogok csinálni, ha azt sem tudom mit várnak? Márpedig kötelező ha diplomát szeretnék.
2012. szept. 23. 22:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan szerepet töltenek be, mint a sima Windows ablakok, csak ez megkönnyíti a táblagépeken történő használatot, ennyi az egész.

Tudtommal már nem Metro UI-nek, hanem Modern UI-nek hívják ezeket az alkalmazásokat, ha ez megváltozott javítsatok ki.

Ha rákeresel Google-ben rengeteg képtalálatot láthatsz ilyen alkalmazásokról, így tökéletesen érthető.

2012. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ez a feladat:

Egy Windows 8 Metro stílusú alkalmazás lefejlesztése

2012. szept. 23. 22:46
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ha tudnék ezer pluszt nyomni megtenném, de csak egyszer köszönhetem hasznosnak. Tényleg nagyon köszönöm!
2012. szept. 23. 22:48
 7/11 anonim ***** válasza:

"Tudtommal már nem Metro UI-nek, hanem Modern UI-nek hívják ezeket az alkalmazásokat, ha ez megváltozott javítsatok ki."

Úgy értem a felületét hívják így, nem az alkalmazást.


Nem akarlak ezzel megsérteni, de ha te már diplomára készülsz, akkor nem árt használni a keresőt, úgy sokkal több információt megfogsz tudni, mint azokból a válaszokból amit néhány ember csak úgy emlékezetből ír.

2012. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm, kicsit türelmetlen voltam a kereséshez.
2012. szept. 23. 22:52
 9/11 Komplikato ***** válasza:
Ha tudsz angolul, akkor szerintem regisztrálj az MS saját developper fórumára, mert ott nem csak lehet kérdezni, de válaszolnak is, már ha konkrét kérdés adódik.
2012. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még kérdezhetnék annyit, hogy ha jól értem: Készíts egy tök mindegy milyen alkalmazást ami táblapcken fut és szabványos legyen a megjelenítése ami ezeket az ablakokat jelenti. Tehát tök mindegy, hogy én egy peterést kiszámító és jelző naptárat készítek nőknek vagy egy dezső bácsi bajuszán lévő hófehér szőrszálak számát és állásának szögét grafikonnal meghatározó változást nyomon követő programot... Ez a kritérium pusztán a környezetre utal, igaz? Ez a Metro stílus nem egy logikai el vagy hasonló...
2012. szept. 23. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!