Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes megtanulni programozni?

Érdemes megtanulni programozni?

Figyelt kérdés
Gondolkodom a PHPn azt biztosan meg fogom tanulni a webszerkesztés miatt. A kérdésem annyiból állna csak, hogy melyik az a programozás amit érdemes megtanulni játékok készítésére. Most nem valami Call of Duty 6ra gondoltam, hanem valami Counter Strike vagy Mount And blade szóval ilyen nem is kicsi de nem is túl nagy játékok programozására. Tehát Játékprogramozást akarok tanulni a PHP mellett, de mi az amit érdemes? És mondjuk ha megtanulok valamit akkor azzal elhelyezkedhetek munkában?
2012. szept. 28. 20:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát, jólvanna ne ájuljatok el ha kis játéknak tartok egy 15 éves játékot... :D Mivel feltettem a kérdést alap hogy nem ismerem a programozás nehézségeit, ezért is kellene egy ember aki beavat egy alap szintű támogatásba.... Mondjuk tudom, hogy a C++hoz elég nagy logika kell, de ha mondjuk valaki megtanítaná nekem, hogy hogyan is menjek előre meg hátra vagy hasonlók azzal én már beérem. (Egyelőre!)
2012. okt. 4. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!