Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Geany hiba! Miért nem fut le...

Geany hiba! Miért nem fut le a megírt program?

Figyelt kérdés
A Geanyben írt program nem fut le, a parancssor azt írja: "a megadott nevet a rendszer nem ismeri fel belső vagy külső parancsként, futtatható programként vagy kötegfájlként". Mit kellene rajta állítani?
2012. okt. 13. 15:28
 1/4 ejbenjaro ***** válasza:
Mondjuk próbáld meg abból a mappából indítani a programot, ahol az valójában található. Vagy tedd azt a mappát bele a PATH-ba...
2012. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Észrevettem, hogy hiába nyomok fordítást,összeállítást, nem csinál exe fájlt a progi, így aztán a cmd-nak nincs is mit lefuttatnia. Ez miért van?
2012. okt. 14. 12:18
 3/4 ejbenjaro ***** válasza:
Milyen nyelven írod a programot? Az adott programnyelvhez a fordító telepítve van? Az az elérési út, ahol a fordító található benne van a PATH-ban? Ha az utolsó kettő kérdésre a válaszod nem, akkor ne nagyon csodálkozz, hogy nem fordít le semmit.
2012. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, onnan indítottam ahova telepítettem de ezt írja ki.
2013. okt. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!