Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ez mit jelent (PHP, MYSQL)?

Ez mit jelent (PHP, MYSQL)?

Figyelt kérdés

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'key = '2'' at line 1


$result_for_act = mysql_query("SELECT * FROM nezzed_regkey WHERE user = '".mysql_real_escape_string($_GET["user_name"])."' AND key = '".mysql_real_escape_string($_GET["key_id"])."'");

$validator_for_act = mysql_num_rows($result);


2012. okt. 27. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A key az véletlenül nem szám? Mert ha az akkor nem kell aposztróf. Plusz lemaradt az SQL után a ;. Az SQL utasítások végére is kell pontosvessző!
2012. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem nemkéne 'key'-nek nevezni a fieldet.

2012. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lekérési hiba.

Gépelési hiba.


Egyébként, én teljesen másképp csináltam volna, nem úgy (nem tudom hogy csináltad) csak tippele, hogy nézhet ki (a hiba üzi alapján)

2012. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy van egy reg. felületem. Amikor regisztrált akkor kiküld neki egy e-mail, amiben van egy link. A linkben két paraméter van. Az egyik ez a kulcs, amivel aktiválja a felhasználói fiókját, a másik pedig a username, ami alapján törlöm az adott sort ebből az aktiválós táblából. Röviden ennyi.
2012. okt. 28. 08:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan a hiba, köszönöm a segítségeteket. A hiba a user foglalt szó használata volt, ami miatt dőlt az egész. köszi még1x
2012. okt. 28. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!